24 april 2017

Vi håller tummarna , le Pen


Den så kallade "centrist" presidentkandidaten  i Frankrike, Emmanuel Macron vill inte förolämpa muslimer. Han har hävdat att terrorism kommer att vara en del av det franska folkets vardag under de kommande åren. Vänj er vid det! Det blir precis som ost och ett gott vin. Han kommer att vifta med en vit flagga och lägga sig på  bönemattan.

Marine LePen vill sluta importera islam och den terrorism som alltid följer i dess spår. 
Hon vill rensa upp i ett land som tagits över av politisk korrekthet. Till och med påven gjorde ett löjligt påståendet att de center som hyser invandrare är "nazistiska koncentrationsläger "för muslimer. Uppenbarligen vill påven påskynda utrotningen sin egen religion.

 Europa verkar vara redo att överlämna sina länder till islam utan kamp. Sharia-lagen strider mot den västerländska civilisationen och muslimer kommer att använda våld för att genomföra det. Koranen instruerar hur de ska gå tillväga.

0 Kommentarer:

Skicka en kommentar

Vi uppskattar dina kommentarer men kan bara publicera dem om du skriver namn eller signatur! Det går annars inte att veta vilken Anonym man diskuterar med.